Sposób dostarczania dokumentów rekrutacyjnych

6 kwietnia 2020
logo placówki

Szanowni Rodzice,

Z uwagi na aktualną sytuację spowodowaną kolejnymi przypadkami zachorowań wywołanych koronawirusem SARS-CoV-2, wprowadzono środki ostrożności przy rekrutacji do szkól.
Terminy pozostają bez zmian, ale z uwagi na wprowadzenie przez rząd RP dalszych ograniczeń dotyczących przemieszczania się nie będzie dyżuru w Publicznej Szkole Podstawowej nr 52 w Poznaniu.

Uwaga. Rekrutacja do szkoły tylko  on- line.

W celu złożenia dokumentów rekrutacyjnych należy: wypełnione drukiem, podpisane dokumenty wraz z oświadczeniami przesłać skanem na adres: [email protected] (zakładka Dokumenty do pobrania)

W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko kandydata oraz numer telefonu Rodzica/Opiekuna do kontaktu.

Przyjmujemy, że przesłane skany dokumentów będą wypełniały, na ten szczególny moment, zapis  o dostarczeniu dokumentów.

Ważne .Wysłanie skanu nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku, w związku z powyższym będzie konieczność dostarczenia oryginału dokumentów do szkoły.  Można to jednak będzie zrobić w terminie późniejszym, w chwili powrotu uczniów do szkoły.

Prosimy o sprawdzenie czy wysłaliście Państwo komplet dokumentów, oczywiście najważniejszy jest skan podpisanego wniosku, zaświadczeń i oświadczeń.

W razie pytań prosimy o telefon: 508 008 173

Potwierdzenie woli proszę przesyłać skanem dopiero po ogłoszeniu listy kandydatów zakwalifikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego.

Data i sposób ogłoszenia listy zakwalifikowanych będzie potwierdzony w późniejszym terminie z uwagi na wprowadzone zasady przemieszczania się.