ZAMKNIJ

IV a – Pierwszy dzień nauki w roku szkolnym 2019/2020

3 września 2019 autor: admin

Pierwszy dzień nauki klasy IVa przebiegał pod hasłem: Poznajemy się.
Uczniowie brali udział we wspólnych zabawach w celu lepszego poznania się i wytworzenia więzi grupowej. Już od samego rana zagraliśmy w szkolny „geocaching”. Uczniowie zostali podzieleni na grupy, dostali mapki i szukali zadań, które zostały schowane w skrytkach rozmieszczonych na terenie szkoły.
W celu lepszego poznania zagraliśmy również w „Speed dating”, czyli od dzwoneczka do dzwoneczka, mając tylko 3 minuty, aby dowiedzieć się jak najwięcej o naszych kolegach i koleżankach z klasy. Na koniec dnia odbyły się różne konkurencje sportowe.
To był bardzo udany dzień 🙂

kliknij, aby obejrzeć galerię  zdjęć